Arsenal nabídl za útočníka Manchesteru City více než 1,25 miliardy! Klapne přestup?

Kanonýři nutně potřebují vyřešit obsazení útoku. Dvojici Nketiah, Lacazette končí po sezóně smlouva a oba se nechali slyšet, že chtějí z Arsenalu odejít. Náhradu si Mikel Arteta vyhlédl v kádru Citizens a za reprezentanta nabídl 43 milionů liber.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Poté, co Citizens potvrdili příchod Erlinga Haalanda, to vypadá, že se s klubem po pěti letech rozloučí Gabriel Jesus. Jeho agent potvrdil jednání s Arsenalem, který má o brazilského útočníka velký zájem. „Mluvili jsme s Arsenalem o Gabrielovi Jesusovi. Projekt se nám líbí. Je tu možnost, o které diskutujeme. Uvidíme,“ poznamenal Marcelo Pettinati s tím, že hráč se momentálně soustředí na závěrečné zápasy sezóny.
Mikel Arteta už s Jesusem spolupracoval, když působil v letech 2016 až 2019 Manchesteru City jako asistent Pepa Guardioly. I když podle anglického deníku The Sun Arsenal předložil konkrétní nabídku, agent Pettinati připustil, že o Gabriela Jesuse usiluje dalších šest klubů. Samotný hráč chce zůstat v Anglii a v Arsenalu by si s velkou pravděpodobností zahrál Ligu mistrů. Navíc by do Londýna nemusel z Manchesteru zamířit sám. The Telegraph přišel s informací, že se Arteta zaměřuje i na Raheema Sterlinga!

Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
Jak se sbalit s dětmi na dovolenou do zahraničí?
ArmádníZpravodaj.cz
Ukrajinci urychleně osadili polské T-72M1R reaktivním pancířem ERA, který vyrobila česká společnost STV Group!
Události247.cz
Jak nosit stylovat dámské mikiny? Koukněte na naše mikinové tipy na chladná rána
VědaŽivě.cz
Mrtvé celebrity, o kterých konspirační teoretikové tvrdí, že jsou naživu. Zinscenoval Michael Jackson či Steve Jobs vlastní smrt?