Kat českých fotbalistů na Euru stále trpí. Modelku mu přebral král formule 1

Jeden ze soků českých reprezentantů na fotbalovém Euru prožil těžké chvíle. Hvězdě Barcelony Felixovi přebral partnerku král formule 1 Norris. Dodnes se z toho hráč neoklepal.

i Zdroj fotografie: Chelsea FC
                   

Lando Norris si již ve svých čtyřiadvaceti letech získal v nejpopulárnějším motoristickém sportu miliony fanoušků. Není tomu tak dávno, co se stal vítězem Grand Prix v Miami. Neméně však jeho příznivce zajímá utajovaný vztah s krásnou portugalskou herečkou a modelkou Margaridou Corceiro. Zamilovaný pár totiž o svém soukromí nechce nic říct. Možná i proto, že obletovaná kráska dříve chodila s hvězdou portugalské reprezentace Joaem Felixem, který byl včera jedním z katů českého týmu na fotbalovém Euru (Portugalsko vyhrálo 2:1).

Norris nechce vztah přiznat

Milostný vztah mezi Lando Norrisem a Margaridou Corceiro ale úplně ututlat nejde. Oba jsou neustále pod dohledem paparazzi. Poprvé je vyfotili minulý rok v květnu, kdy 24letý mladík řídil svůj Fiat Jolly a Margarida spokojeně seděla na zadním sedadle. Video z tohoto momentu se brzy objevilo na sociálních sítích a obletělo celý svět.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Margarida Corceiro (@magui_corceiro)

Bohužel se tak stalo chvíli poté, co se krásná Portugalka rozešla s hvězdou Chelsea či Barcelony Felixem. Vidět svou bývalou v objetí s králem formule 1, to pro chudáka Felixe nebyla pěkná podívaná. O podivných zvycích jeho spoluhráče Cristiana Ronalda jsme také psali SportechŽivě.

Na tenisovém finále v Monaku 

Novopečený pár se rozhodl držet svůj vztah pod pokličkou a nijak se k němu nevyjadřuje. A tak začalo vznikat spousta spekulací. Margarida raději ani náznakem na svých profilech neoslavila vítězství Landa Norrise v Miami, kde se stal poprvé králem. Raději postovala další série fotek z nejrůznějších pláží, mimo jiné také z dovolené v Brazílii. Naposledy spolu navštívili finále tenisového turnaje Monte Carlo Masters v Monaku.

Český fotbalový reprezentant má za sebou dvě plastiky, moc hezky se na něj nedívá

Fotbalový šikula Felix je z rozchodu s Margaridou evidentně stále raněný. Novinářům potvrdil, že od té doby s nikým nechodí. Už v době jejich vztahu kolovaly řeči, že je Margarida svému milému nevěrná. Často se stýkala s jiným fotbalistou Pedrem Porrem. Oba se však vymlouvali, že jsou jen přátelé. Felix si nyní chce spravit chuť na mistrovství Evropy. V úvodním duelu sice nenastoupil, ale s Ronaldem a spol. bohužel slaví výhru.

Co říkáte na tuhle kauzu? Napište nám do komentářů

Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články