Vémola otevřeně promluvil o nové konkurenci Oktagonu. Uvidíme jej na turnajích RFA?

Vlnu pozdvižení vyvolalo před několika dny oznámení vzniku nové MMA organizace na česko-slovenské bojové scéně s názvem Real Fight Arena. Nyní se ke konkurenci věhlasnějšího Oktagon MMA vyjádřil i nejznámější český zápasník Karlos Vémola.

i Zdroj fotografie: Oktagon MMA
                   

Dlouholeté česko-slovenské jedničce v bojových sportech Oktagon MMA se rýsuje nová konkurence. Před dvěma dny oznámila vznik nová organizce Real Fight Arena promotéra Borise Marhanského, který stojí mimo jiné za pořádáním hudebních festivalů. Vedle slovenského zápasníka Tomáše Deáka se představí jména jako Igor Daniš, Jakub Kadáš, Jozef Wittner, Tomáš Možný, Kamil Cibinski nebo jedna z hvězd konkurenčního Oktagonu Leo Brichta.

K celé situaci se nyní vyjádřil také nejznámější český bojovník Karlos Vémola. „Nonstop mi někdo volá a píše, jestli už mi kontaktovala ta nová organizace a co si o tom myslím. Já si o tom myslím to, ať mě kontaktují třeba za rok, uvidíme, co vytvoří. Já jim samozřejmě fandím, protože tím, když poroste konkurence, tím poroste náš sport MMA,“ prohlásil šestatřicetiletý rodák z Olomouce na svém Instagramu.

iZdroj fotografie: Oktagon MMA

Kdyby ve fotbale byla jenom Slavie, tak by fotbal nikoho nebavil. Já jím tedy upřímně fandím. Že bych zblázněně letěl do nové organizace za víc peněz, to si úplně nemyslím, ale já je neznám a ani nevím kdo jsou. Udržet dlouhodobě nějaký standart zde zatím dokázal pouze Oktagon,“ míní a jedním dechem dodává, že pro něj podaná ruka s promotérem a zakladatelem Oktagonu Ondřejem Novotným platí.

Nejsem přelátavý, trvá Vémola

Stále se mě někdo ptá, kdy mi končí smlouva. Mně je úplně jedno, kdy mi končí smlouva a jestli s nimi budu jednat. U mě podaná ruka platí, a přesto nejede vlak,“ prohlásil Vémola a opřel se do svého nadcházejícího soupeře Samuela Křištofiče, kterého vyzve koncem prosince na galavečeru Oktagon 30. „Já nejsem přelétavé koště jako například Pirát, který jde do jiné organizaci, protože mu dají o tři koruny navíc,“ uvedl.

Já za tou organizací stojím a myslím si, že všichni zápasníci neutečou a Oktagon udrží dále ten svůj standart. Budu za Oktagonem stát, dokud bude organizace stát za mnou,“ zakončil. Je tak více než pravděpodobné, že elitní český zápasník s přezdívkou Terminátor i nadále bude pokračovat v Oktagon MMA.

Zdroj: Instagram, MMA Shorties

Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Autor článku

Tobiáš Cimrman

Zobrazit další články