Trápí vás nevzhledné bradavice? S touto ingrediencí na ně vyzrajete

Bradavice na pokožce jsou nepříjemné a nevzhledné. Nekupujte si na ně drahé přípravky v lékárně, snadno vám na ně totiž pomůže kvalitní jablečný ocet. Uvidíte, že zmizí do jednoho týdne!

Bradavice jsou nezhoubné malé výrůstky na kůži, které jsou sice neškodné ze zdravotního hlediska, ale z kosmetického hlediska představují jistý problém. Setkat se s nimi může naprosto kdokoliv, ačkoliv u starších lidí jsou častější. Velikostně se mohou pohybovat od několika milimetrů až po centimetr a jejich barva může odpovídat barvě pokožky či se mohou do jisté míry lišit. Pokud i vy s touto estetickou nepříjemností bojujete, podívejte se na jednoduchý trik, jak se jí zbavit natrvalo. Postačí vám na to jedna surovina.

 

Jablečný ocet vám odstraní bradavice

Jediné, co potřebujete, je kvalitní jablečný ocet nejlépe v bio kvalitě. Aplikace je následovná:

  1. Omyjte místo kolem bradavice i bradavici samotnou. Použijte na to čistou vodu a mýdlo.
  2. Pro dokonalé očištění po omytí přiložte na bradavici navlhčený kosmetický tampónek, který necháte přiložený 15 minut.
  3. Další jiný tampónek navlhčete v jablečném octu a přiložte na bradavici. Přelepte jej náplastí a nechte působit asi 15 minut.
  4. Po uplynutí dané doby odlepte náplast a místo omyjte teplou čistou vodou.

Tuto proceduru je nutné opakovat 3x denně po dobu jednoho týdne. Místo bradavice by se následně měl vytvořit strup, který později sám odpadne.

Jablečný ocet je zdraví prospěšný v mnoha ohledech.