Proč byste místo běhání měli raději hrát tenis? Zde je odpověď

                   

Když se konečně dostaví jaro, tak se lidí těší, protože budou moci provozovat svůj oblíbený sport. Sklidí se tedy zimní vybavení a vytáhne se to, které je určené na jaro, potažmo léto. Lyžování či snowboardu udělají pápá na několik měsíců a s velkou chutí se půjde na jízdu na kole či kolečkových bruslích, což jsou mimořádně oblíbené sporty. Jdou také ku prospěchu věci. Zvýší fyzickou kondici, zhubne díky nim zadeček a zpevní se stehna. Když se po jaru blíží horké léto a moc času tudíž k hubnutí už není, tak je třeba se na sport zaměřit, aby se ještě něco stihlo a člověk by se nemusel stydět za kila navíc.

iTenisové míčky určitě všichni známe, proč je ale nechávat doma našim pejskům, když je můžeme využít i my?
  1. Běh je klasika, avšak dosti oblíbený je tenis

Mezi ty nejoblíbenější sporty v pěkném počasí spadá na plné čáře běh. Dobrou náladu při něm podpoří i slunce, jenž se opírá do zad. Jelikož v té době není žádný sníh a cyklostezky jsou upraveny, takže není žádný problém. Ale běh není všechno, stále více lidí totiž propadá kouzlu tenisu. Tento sport se totiž dá provozovat za jakéhokoliv počasí, což ocení každý sportovec. Když je totiž ošklivo, tenis se hraje v krytých halách – pro ty, kdo tento sport nadevše milují je to dokonalé. Jaro je však skvělé i proto, že se otevírají venkovní kurty a člověk tak může hrát venku na čerstvém vzduchu.

Tenis patří mezi ty dokonalé sporty, které podporují hubnutí. Efektivně a rychle se díky němu zpevní břicho, což je vidět u profi tenistů, ale také i nohy a dokonce zadek, což se zcela jistě hodí vždycky.

Diskuze Vstoupit do diskuze
58 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články