Padá na vás splín? Může za to špatná energie v domácnosti, takto se jí zbavíte

Energie, proudící kolem nás, je často považována za výmysl. Alespoň tedy do chvíle než dojde na opakující se deprese, neposednost, nervozitu a další projevy vlivu negativní energie na náš organismus. Svůj dům ale můžete od těchto sil vyčistit, podívejte se, jak na to.

Sklenice vody v místnosti dokáže z daného interiéru lapit veškerou špatnou energii.

Energie není vidět, přesto její proudění nebo naopak stagnace má na naši psychiku poměrně velký vliv. Mnoho článků a knih se věnuje tématu feng-šuej, tedy nastolení určité harmonie a pocitu pohody. Toho lze dosáhnout například přestavěním nábytku nebo dodržováním určitých pravidel při jeho výběru. Tak jako tak ale jednou za čas dojde k usazení nečisté energie u vás doma, a ta potom může mít na svědomí nevysvětlitelné splíny, pocity smutky, apatie, nechutenství a podrážděnosti. Z těchto důvodů, byste pravidelně svůj domov měli očišťovat od této nahromaděné škodlivé energie.

 

Postavte sklenici s vodou a octem do kouta pokoje

Při čištění od negativní energie je nutné dodržovat určitá pravidla. Především každá místnost by měla být vyčištěna individuálně. Rovněž také každá starožitnost v sobě může obsahovat zbytky energie z předchozího stanoviště, a proto potřebuje rovněž očistit. K očistě domácnosti by mělo dojít vždy, když byl někdo nemocný. A jak vlastně na to?

Potřeby:

  • sklenice
  • sůl
  • voda
  • bílý ocet

Postup:

  1. Do čisté a průhledné sklenice nalijte vodu a přidejte cca lžičku soli a lžičku octa. Poté směs zamíchejte, ale pouze trochu. Sůl se nemusí rozpustit.
  2. Postavte sklenici do kouta v místnosti, kterou chcete očistit. Nejdůležitější jsou v tomto ohledu pokoje, kde trávíte nejvíce času, jako je třeba obývací pokoj, kuchyně nebo ložnice.
  3. Sklenici nechte na daném místě alespoň 24 hodin.
  4. Pokud byla v místnosti skutečně špatná energie, sůl bude nahromaděná u vrchu. Poté už stačí vodu vylít. Celý postup můžete opakovat několikrát za sebou, až bude zajištěna dokonalá očista pokoje.

Negativní energie by tímto měla být pohlcena ve vodě se solí a octem.

Správné proudění energie je velmi důležité.