Samuel Pirát Krištofič nezvládl boxerský duel se Cvernou. Trénuju jak k**ot a pak neumím dát pořádnou ránu, smutnil

Premiérový turnaj nové organizace Fight Night Challenge neskončil vítězstvím ani pro úřadujícího šampiona Oktagon MMA Samuela Piráta Křištofiče, ani pro zkušeného Alexandra Cvernu.

i Zdroj fotografie: Oktagon MMA
                   

Úřadující šampion střední váhy organizace Oktagon MMA Samuel Pirát Krištofič vstoupil do boxerského ringu proti čtyřiačtyřicetiletému Cvernovi jako papírový favorit, zápas však probíhal opačně. Krištofič od závěru prvního kola tahal za kratší konec a několikrát se schylovalo k jeho knokautu. Přesto ustál i závěrečný tlak a vysloužil si ze strany rozhodčích alespoň remízu.

S ní však bezprostředně po zápase nebyl dvaatřicetiletý zápasník ani zdaleka spokojený. „Remíza. Máme po zápase. Nevím, jsem takový trochu doj*baný v hlavě, protože jsem nedělal to, co jsem měl dělat a co jsem chtěl dělat. Místo toho, abych měl ruce nahoře, tak jsem dával hlavu dolů. Není mi ze sebe dobře. Trénuju jak k*kot a potom neumím dát pořádnou přední zadní,“ smutnil zápasník MMA, který v ringu bojoval vůbec poprvé.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jsem ze sebe trochu zklamaný a jsem na sebe naštvaný. Ne kvůli tomu, že nebylo vítězství, ale kvůli tomu výkonu. Ani nevím, jestli to chci znovu vidět,“ doplnil Pirát s tím, že si není jistý, zda mu účast na celé akci v jeho přípravě na titulový zápas Oktagon MMA proti Patriku Kinclovi pomohla. „Když nad tím tak zpětně přemýšlím… Tohle mi víc ublížilo než pomohlo. Myslel jsem si, že to bude přesný opak. Jdeme dál, zranění není. Nevím, co mám se sebou dělat. Čím víc trénuji, tím víc mám pocit, že jsem slabší,” dodal.

Naopak čtyřiačtyřicetiletý Cverna byl se svým výkonem v zápase spokojený. „Jsem rád, že ten zápas byl. Moc jsem se hlídal, aby se mi nic nepřihodilo. A zápas byl dobrý, myslím, že se lidem líbil. Já jsem si to moc užil. Mám teď kolem sebe skvělý tým, který se o mě stará. Michal Vančura a kluci ze Spejbl gymu. Jsem nečekal, že mě tak přijmou. Za to jim moc děkuji,“ uvedl pro MMA Shorties a poděkoval také svému soupeři. „A taky děkuji Pirátovi, fakt je to bojovník, že to se mnou vzal,“ zakončil.

Zdroj: MMA Shorties, MMA Shorties

Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Chcete nový automobil? Vyzkoušejte nákup v aukci!
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Ruské námořnictvo v Černém moři trpí. Ztráty jsou zřejmě velké, ale Kreml se je snaží všemožně maskovat
Události247.cz
Události247.cz
Představitelé zemí Evropské unie na summitu schválili udělení kandidátského statusu Ukrajině a Moldavsku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
HONEYWELL Zve STUDENKY TECHNICKÝCH OBORŮ do soutěže „SHE STEM AWARD“