Trojnásobnou olympijskou šampionku Ester Ledeckou napadli, po útoku bylo odhaleno její soukromí

Na tohle bude chtít česká olympijská hrdinka Ester Ledecká rychle zapomenout. Po útoku bylo prolomeno její soukromí.

i Zdroj fotografie: Red Bull
                   

Klidnou dovolenou narušili české sportovní celebritě hackeři. Trojnásobné olympijské šampionce ve sjezdovém lyžování a ve snowboardingu se nabourali do facebookového účtu s 250 tisíci sledujícími. Na stránce se tak slavné Češce objevovaly prapodivné příspěvky. Pro Ledeckou to musel být velmi nepříjemný zásah do jejího soukromí. Tohle by se nelíbilo nikomu.

Přístup získaly nepatřičné osoby

Ledecká a její tým problém intenzivně řešili. „Milí fanoušci, nevěnujte prosím pozornost obsahu na facebookové stránce Ester Ledecké. Bohužel k účtu získaly přístup nepatřičné osoby,“ vysvětlila Ledecká na svém instagramovém profilu, jehož zabezpečení naštěstí nikdo neprolomil.

Vše bylo po pár hodinách znovu zabezpečeno. Unikátní sněhová obojživelnice, která na prkně dvakrát ovládla mistrovství světa a čtyřikrát celkové hodnocení Světového poháru v paralelních disciplínách a vyhrála i poslední závod lyžařského Světového poháru v Super-G v rakouském Saalbachu, už tak zase může nabírat síly a formu na příští sezonu.

Ledecká má nabitý program

Rodačka z Prahy Ledecká má i po skončení sezony nabitý program. Na začátku dubna se při převzetí Trofeje Evropské unie setkala se španělským královským párem, vyzkoušela si střelbu s norským biatlonistou a vítězem Světového poháru Johannesem Thingnesem Böem a byla velkou fanynkou při zlaté jízdě hokejistů na mistrovství světa v Praze.

Nové pravidlo zcela změní fotbal jako takový. Jde o zdraví hráčů, fanouškům se to líbit nebude

Jako jedna z mála českému týmu maximálně věřila. „Vyhrajeme. Budeme vyhrávat všechny zápasy až do konce,“ řekla Ledecká, vnučka hokejového mistra světa z roku 1972 Jana Klapáče. Nebyla daleko od pravdy. Tým trenéra Radima Rulíka v základní hrací době neprohrál žádné utkání. Se Švýcarskem padl ve skupině až na nájezdy a s Kanadou v prodloužení. O přestupu jednoho ze zlatých hochů z extraligy do zahraničí jsme psali na SportechŽivě.

Nabourali se do vašeho soukromí někdy hackeři? Napište nám do komentářů

Diskuze Vstoupit do diskuze
106 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články