Tenista Jonáš Forejtek se zahleděl do Plíškové, informaci sdělil Michalu Hrdličkovi

Foto: tennis-university.com

Michal Hrdlička, sportovní komentátor a moderátor pořadu Česká ulička na televizní stanici O2 Sport, se může pochlubit tím, že sdílí domácnost s tenistkou Karolínou Plíškovou, které zároveň dělá manažera. Z nedávného rozhovoru s osmnáctiletým Jonášem Forejtkem, který se stejně jako jeho manželka věnuje tenisu, ovšem vyplynulo, že zdaleka není jediným mužem, jenž by své jméno rád spojil se slavným sportovním rodem. Forejtek se totiž dle vlastních slov zahleděl do dvojčete Kristýny. Má tato láska naději na úspěch?

Mezi tenisty je příliš velký věkový rozdíl

Osmnáctiletý talent Jonáš Forejtek byl jedním z posledních hostů pořadu Česká ulička vysílaného na televizi O2 Sport, který moderuje Michal Hrdlička. Hlavní linie rozhovoru se samozřejmě točila kolem tenisu a také toho, jak mladík zvládá snoubit kariéru se studiem. Forejtek si prý nechal vypracovat individuální studijní plán, který se snaží dodržovat, i když se to dá s náročným programem jen velice těžko spojit. Pozadu v učení ale dle svých slov zatím není.

Pak ale došla řeč také na osobní život a Michal Hrdlička se svého hosta neváhal zeptat, jak se to má s jeho údajnými city ke Kristýně Plíškové. Není divu, že moderátora právě tato informace opravdu zajímala. Sám totiž žije s Karolínou Plíškovou a Forejtek se tak může stát jeho potenciálním švagrem. Mladík odpověděl, že se u něj zatím nic nezměnilo:

„Pořád platí, že se mi Kristýna líbí. Kdybych řekl, že ne, lhal bych. Moc v kontaktu ale nejsme, jsem o hodně mladší a to je asi ten hlavní problém. Žádnou přítelkyni ale nemám.“

Jednatřicetiletý Michal Hrdlička, který má za sebou vztah s populární moderátorkou televize Nova Lucií Borhyovou, mladému tenistovi vtipně navrhl, že by se za něj doma mohl přimluvit. Forejtek to ovšem s červenými tvářemi odmítl a bylo vidět, že mu debata není úplně příjemná.

Forejtek pochází ze sportovní rodiny

Jonáš Forejtek je jednou z největších tenisových nadějí České republiky a ke sportu jako takovému měl odmalička velice blízko. Nutno podotknout, že vzhledem k rodinné historii se ani nic jiného nečekalo. Jeho otec se v mládí aktivně věnoval alpskému lyžování a nyní je předsedou svazového úseku sjezdařů, o tři roky starší bratr Filip jde v otcových šlépějích.

Osmnáctiletý tenista dal o sobě výrazně vědět především prvním místem v rámci čtyřhry juniorů na prestižním Wimbledonu, kde dvojici utvořil s Jiřím Lehečkou. Následně úspěch korunoval i prvenstvím v singlu na US Open. Na okruhu ATP byl koncem uplynulého října klasifikován jako 533. hráč světa. Má za sebou dokonce i premiéru v reprezentaci, Davis Cupovému týmu pomohl během klání s Bosnou a Hercegovinou. Oba zápasy, do nichž nastoupil, vyhrál.

Foto: tennis-university.com