Spoluhráč Tomáše Hertla čelí žalobě, v kasinu hrál na sekeru

i Foto: nhltraderumors.me
                   

Kanadský hokejový útočník Evander Kane je bezpochyby jedním z nejšikovnějších hráčů v celé NHL. V současnosti má na kontě již 15 kanadských bodů, což jej sice zatím řadí do slabšího průměru, nicméně při srovnání jeho a první desítky musíme podotknout, že rozdíly nejsou nijak výrazné. Kane však není pouze nadaným hokejistou, ale také problematickým hochem, kolem kterého se kupí jeden skandál za druhým. Naposledy se veřejnost dozvěděla, že si během dubnového play-off odskočil do kasina, kde hrál na dluh. Ten do dnešního dne nesplatil a proto čelí žalobě.

Hazard se Evanderu Kaneovi krutě nevyplatil

Osmadvacetiletý rodák z Vancouveru by snad nemohl být šťastnější. Loni totiž podepsal pohádkový kontrakt s vedením San Jose Sharks, díky němuž si za sedm let přijde na úctyhodných 49 milionů dolarů. Pokud ale neupustí od nynějšího životního stylu, zřejmě se u něj peníze dlouho neohřejí. Kane totiž netají, že i rád užívá bujarým večírkům a cizí mu nejsou ani výherní automaty nebo ruleta.

V dubnu, kdy jeho tým kráčel skrze play-off, neváhal v přestávce mezi jednotlivými zápasy navštívit casino. Tam prohrál opravdu velké množství peněz a co je horší – vlastně ani nebyly jeho! V Las Vegas si prý údajně půjčil půl milionu dolarů (přibližně 11,5 milionu korun) a snažil se svůj vklad do sázek zúročit. Nepovedlo se. Každý z vás by zřejmě čekal, že hokejista jeho kvalit musí mít finanční rezervu na horší časy. Jenže v případě Kanea to zřejmě neplatí, jelikož casinu svůj dluh do dnešního dne neuhradil. Kvůli tomu nyní čelí žalobě a klub se zatím odmítá vyjádřit.

Návštěva casina není zdaleka prvním hokejistovým prohřeškem

Evander Kane je magnet na problémy. Před startem aktuálního ročníku NHL jeho tým nastoupil do přípravného utkání s Las Vegas Golden Knights (jak příhodné), v němž se hokejista ohnal po čárovém rozhodčím. Nelíbilo se mu, jakým způsobem zápas vedl. Od disciplinární komise proto vyfasoval trest v podobě stopky na tři ostré zápasy a také pokuty ve výši 100 000 dolarů.

Další skandál se týká Kaneova soukromého života. Svou někdejší partnerkou Hope Parkerovou byl totiž nařčen z přinucení k potratu. Parkerová a Kane během svého ryze sexuálního vztahu údajně třikrát počali dítě. Poprvé se na interupci shodli. V obou dalších případech si prý hokejista prosadil svou navzdory přání budoucí matky. Jednou se mu to podařilo psychickým nátlakem, podruhé penězi.

Evander Kane musel čelit rodinné tragédii

Hope Parkerová byla Kaneovou dlouholetou milenkou v dobách, kdy byl už dávno ženatý. Snad proto jej osud vystavil tvrdé zkoušce ve chvíli, kdy jeho úředně potvrzená žena potratila. Evander si nenarozené dítě neustále připomíná tetováním na ruce, kde je vyobrazeno jméno Eva a dětská chodidla.

Foto: nhltraderumors.me

Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Pět důvodů, proč se (my Češi) za volantem chováme tak, jak se chováme. Jinde v Evropě by to neprošlo
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Záběry z helmy ukazují drsný život v první linii: zpustošená krajina zalitá šedými mračny, granáty a kulky prolétající kolem hlavy
Události247.cz
Události247.cz
Němečtí a čeští zákazníci stále dostávají odlišnou kvalitu potravin pod stejným obalem
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství