Sparta si kvůli zábradlí uřízla pořádnou ostudu

Foto: pesmitidelcalcio.com

Klub AC Sparta Praha se pilně připravuje na jarní část sezóny a nutno podotknout, že oproti původním předpokladům během zimní pauzy žádné velké posily nepřivedla. Na sociálních sítích se proto pochlubila alespoň rekonstrukcí schodiště, které se prakticky okamžitě stalo terčem internetových vtipálků. Stavitelé to totiž nedomysleli a zábradlí na vrchu jaksi zapomněli ukotvit do betonu, takže visí do prostoru. Kde udělali soudruzi z NDR chybu?

Internet zaplavila vlna vtipných komentářů

Internetoví vtipálci už pomalu začínali upouštět od humorných komentářů na adresu pražské Sparty, jejíž výkonnost se ke konci podzimní části sezóny poměrně zvedla. Bohužel si ale našli další objekt zájmu, na jehož adresu nyní vymýšlí jednu perlu za druhou. Letenský klub totiž během zimní pauzy přistoupil k rekonstrukci schodiště, kterou ovšem stavitelé poněkud nedomysleli. Nejvyšší sloupky nového zábradlí před stadionem totiž visí ve vzduchu hodně daleko od betonových soklů.

Moderní technologie pod tím nehledejte

Těžko říci, jestli se jedná o nějaké nové a naprosto revoluční umění, nicméně mnohem pravděpodobnější variantou je, že někdo prostě špatně měřil a snažil se svou chybu zamaskovat, jak jen to v danou chvíli šlo. Pro pobavení přikládáme několik nejlepších hlášek, které se objevily pod příspěvkem stránky Neobjektivní novinář:

„To je moderní bezdotyková technologie. Ty schody tam drží silou touhy po trofeji.“ – Jan P.

„Schody se Spartě povedly stejně jako posily za poslední roky.“ – Bobo V.

„Nevím, co nechápete na tom, že opravovali schody. Ty jsou v pohodě. Až budou opravovat zábradlí, pak to začněte řešit.“ – Martin H.

Foto: pesmitidelcalcio.com