David Koller a Jaromír Jágr si veřejně vyměnili názory

i Foto: nbcsports.com
                   

Zpěvák skupiny Lucie David Koller je pověstný svými vyhraněnými názory, které se neztotožňují s prezidentem Milošem Zeman, premiérem Andrejem Babišem a také vztahem České republiky k Čínské lidové republice. Na sociálních sítích si proto ukousl příliš velké sousto, když se rozhodl zkritizovat Jaromíra Jágra za to, že propaguje společnost Huawei a přátelí se s Babišem. Jenže to si pořádně naběhl, jelikož řada kritiků z řad veřejnosti připomněla, že ani on není svatý. Na Kollerova slova navíc zareagoval i Jágr osobně. Co fanouškům a novinářům vzkázal?

Jaromír Jágr nedá Davidu Kollerovi spát

David Koller je jednou z českých osobností, která veřejně protestuje proti politice současné hlavy státu a také premiéra Andreje Babiše. Jaromír Jágr je jeho pravým opakem. S lídrem Hnutí ANO se nesčetněkrát objevil na společenských akcích, od prezidenta Miloše Zemana přijal medaili Za Zásluhy a aby tohoto nebylo málo, k nevoli zmíněného zpěváka také propaguje společnost Huawei, kterou mnoho zemí viní ze špionáže. Právě proto napsal David Koller na Instagramu následující vzkaz:

„Tak tenhle příběh z 68 začíná být hodně divný. Nejdřív kuřata, teď čínská fízlárna. Dle mého prachy nejsou všechno. Říká se ledacos. Třeba je lepší jít k doktorovi, než se lísat k fízlům. Ale možná zažijeme i velký finále a bude srdcervoucí.“

Kollerova slova okamžitě pobouřila řadu Jágrových příznivců, kteří navíc přispěchali s pádnými argumenty. Frontmanovi skupiny Lucie vyčítají, že Jaromíra Jágra za spolupráci s firmou Huawei sice kritizuje, sám ale za ohromné peníze vystoupil na soukromé party Petra Kellnera, jehož společnost vydělává těžké peníze právě v Číně.

Jaromír Jágr se taktéž veřejně vyjádřil

Kollerova kritika samozřejmě doputovala až k jejímu adresátovi Jaromíru Jágrovi, který je sám na sociálních sítích hodně aktivním hráčem. Kdo by ovšem čekal, že se do českého zpěváka pustí se stejným nasazením, jakým ničí soupeře na ledové ploše, mýlil by se. Odpověď novinářům totiž poslal vskutku elegantní a na úrovni, aniž by se musel uchýlit k urážkám:

„Tento vzkaz je pro všechny novináře, kteří mi teď píší nebo volají, abych okomentoval kritiku některých lidí na moji osobu. Když jde vlčák po ulici a zpoza plotu na něho štěkají psi, nikdy jsem neviděl, aby na ně také štěkal. On jde v klidu dál. A tak ani já nebudu komentovat štěkání na mou osobu.“

Foto: nbcsports.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
85 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Chcete nový automobil? Vyzkoušejte nákup v aukci!
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Ruské námořnictvo v Černém moři trpí. Ztráty jsou zřejmě velké, ale Kreml se je snaží všemožně maskovat
Události247.cz
Události247.cz
Představitelé zemí Evropské unie na summitu schválili udělení kandidátského statusu Ukrajině a Moldavsku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
HONEYWELL Zve STUDENKY TECHNICKÝCH OBORŮ do soutěže „SHE STEM AWARD“