Václav Kadlec otevřeně o Spartě: Řepka mě rozbrečel. Kdo je podle něj nejpřeceňovanější hráč na Letné?

Málokdo má za sebou v českém fotbale tak výraznou stopu jako devětadvacetiletý útočník Václav Kadlec. Dnes devětadvacetiletý fotbalista promluvil o svých začátcích na Letné i nejpřeceňovanějším hráči současného sparťanského kádru.

i Zdroj fotografie: FK Mladá Boleslav
                   

Vzpomínám si na první den, první trénink a na to, jak jsem procházel kabinou. To mi tehdy bylo šestnáct,“ připomíná v pořadu Red Card dnes devětadvacetiletý útočník Mladé Boleslavi Václav Kadlec, který je dodnes třetím nejmladším hráčem, který kdy do české nejvyšší soutěže zasáhnul. „Já jsem si v ten moment asi ani neuvědomoval co se všechno kolem mě děje, protože jsem byl klučina, který prostě přišel z dorostu Bohemky,“ pokračuje.

Pamatuji si, že jsem každému vykal. I Martinu Zemanovi, což byl omyl, protože byl jen o tři roky starší. Ale já jsem to tak vnímal a on už tu ligu přeci jen taky hrál,“ doplňuje Kadlec, který v pořadu Red Card, který moderuje Tomáš Řepka přiznal, že právě na tikání ze strany známého bouřliváka si musel počkat. „Myslím si, že až na tebe mi všichni řekli hned, že jim můžu tykat,“ dodává s úsměvem.

iZdroj fotografie: FK Mladá Boleslav

Myslím, že po prvním gólu v poháru asi za tří týdny jsi mi teprve řekl, že můžu,“ míní. „Ty jsi byl v některých případech možná až moc zlý, přísný. Přesto nakonec, když nad tím člověk přemýšlí zpětně, tak jsem za to rád. V tu chvíli jsem to tak asi nevnímal, protože si pamatuji, že jsem se i párkrát rozbrečel,“ pokračuje Kadlec s tím, že po něm Řepka o poločase utkání předkola Ligy mistrů v Poznani kopnul koš.

Mladí to dnes mají příliš umetené, tuší

Na druhou stranu tohle se dnes neděje a pro ty mladé hráče by bylo dobré to zažít. Teď je to totiž pro ty mladé hráče až příliš umetené,“ míní. „Samozřejmě já jsem byl vždycky nějakým způsobem vnímaný veřejností. Ať už svým vystupováním nebo tím, jak jsem vypadal, tím, že jsem měl od mládí tetování, což tady v Čechách bylo kdysi bráno jinak. Ale ti lidi, kteří mě znají vědí, že jsem tomu fotbalu dával vždycky maximum. Pak se to samozřejmě asi otočilo a začal jsem být vnímaný jako poctivý hráč,“ uvedl.

iZdroj fotografie: FK Mladá Boleslav

Vyjádřil se také k tomu, kdo je podle něj nejpřeceňovanějším hráčem současného kádru trenéra Pavla Vrby. „Koho jsem měl možnost ho zažít a úplně mě nezaujal je Moberg Karlsson. I když samozřejmě v některých zápasech má ty záblesky, ve kterých ukazuje, že je dobrým fotbalistou. Ale já jsem s ním ty nějaké tréninky strávil a nelíbil se mi úplně ani ten jeho přístup. Vím, že hodně fanoušků ho má rádo, ale mě ten hráč moc nebaví i proto, že s ním mám osobní zkušenost,“ zakončil pro Red Card.

Zdroj: Red Card

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Jak se zachovat, když potkáte vojenskou kolonu na silnici? Určitě nedělejte tyto chyby, které dělá téměř každý
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Německo postavilo vlastní tank A7V v reakci na britské a francouzské stroje. Měl velké potíže s pohybem v nerovném terénu
Události247.cz
Události247.cz
Finsko se nemůže dočkat přijetí do NATO. Zemi to ale nakonec může přinést větší riziko
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Spojené státy chtěly odstřelit měsíc jadernými zbraněmi, odhalily nově zveřejněné dokumenty. Důvod je bizarní