Třetí letní posila Realu Madrid? Trenér Ancelotti vysvětlil své překvapivé plány se sestavou

Real Madrid získal během letního přestupového okna Rüdigera a Tchouameniho. Kdo bude další novou tváří španělského mistra? Trenér Carlo Ancelotti prozradil záměr bílého baletu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Po uplynulé sezóně bylo prioritou Realu Madrid získání Kyliana Mbappého, kterému končila smlouva v PSG. I když francouzský reprezentant měl nakročeno do španělského velkoklubu, nakonec se překvapivě rozhodl zůstat v Paříži. Bílý balet se poté zaměřil na získání jiných fotbalistů. Jako volný hráč dorazil na Santiago Bernabéu hvězdný obránce Antonio Rüdiger, který pět let oblékal dres Chelsea.

Druhou výraznou posilou Realu je Aurélien Tchouameni. Za dvaadvacetiletého defenzivního záložníka poslal do Monaka 80 milionů eur a bonusy mohou španělského mistra vyjít na dalších 20 milionů. Talentovaný Tchouameni je čtvrtou nejdražší posilou v historii klubu. „Na svých pozicích jsou to nejlepší, co jsme mohli na trhu najít. Rüdiger je skvělý střední obránce a Tchouameni [je skvělý] také. Je velmi mladý a má velký potenciál,“ cituje Marca trenéra Carla Ancelottiho.

iZdroj fotografie: AS Monaco

Kouč Realu Madrid také osvětlil další strategii na přestupovém trhu. „O podpisech nemohu mluvit, ale jak už jsem dříve řekl, je po všem. Nikoho dalšího nepodepíšeme,“ zmínil Ancelotti. Prozradil také, že chce vyzkoušet Edena Hazarda na pozici falešné devítky, když bude Karim Benzema potřebovat odpočinek. „Na této pozici máme spoustu možností. Benzema je první volbou, ale musíte pochopit, že půjde o zvláštní sezónu,“ připomněl italský trenér netradiční termín mistrovství světa.

Je rozhodnutí Realu Madrid ohledně posil správné?

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Potetovaný borec v Audi A7 nesnáší problikávání a řeší to osobně. Potkává ale někoho, koho určitě potkat nechtěl
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Rusové již vystříleli většinu přesně naváděných raket, nové bez západních čipů nejsou s to vyrobit. Nakupují v Severní Koreji
Události247.cz
Události247.cz
Volby dopadly pro Fialu katastrofálně. Babiš situace určitě využije
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
4 z 5 lidí nejsou schopni najít na obrázku lva. Na první pohled pouze vizuální test si žádá i logické myšlení