Sportovní ředitel Juventusu promluvil o budoucnosti Cristiana Ronalda. Real Madrid opouští talent

i Zdroj fotografie: Reuters
                   

Real Madrid opouští talentovaný španělský reprezentant, Paris Saint-Germain chce získat útočníka Evertonu. Portugalský kanonýr André Silva mění bundesligovou adresu. Přestupový souhrn uplynulých hodin na přestupovém trhu nabídne i komentář k budoucnosti Cristiana Ronalda ze strany sportovního šéfa Juventusu.

PSG loví v Premier League

Paris Saint-Germain chce pokračovat v hostování italského reprezentanta Moise Keana, který je kmenovým hráčem anglického Evertonu. Útočník, který se v uplynulém ročníku za Pařížany trefil sedmnáctkrát, by se rád k francouzskému klubu připojil natrvalo, klub však preferuje roční hostování s opcí.

Zásadní tak bude postoj nového trenéra Evertonu Rafaela Beníteze, zda ve svých budoucích plánech s odchovancem italského Juventusu počítá.

Talent Realu Madrid opět zamíří do AC Milán

iZdroj fotografie: Reuters
Zdroj fotografie: Reuters

Jednadvacetiletý útočník Brahim Díaz nebude ani v nadcházející sezóně hájit barvy svého kmenového klubu. Španělský reprezentant, který přišel na Santiágo Bérnabeu před dvěma lety zamíří stejně jako v loňské sezóně hostovat do italského AC Milán. Tentokrát však bude mít milánský klub možnost získat Díaze natrvalo.

Opce jednoho z největších mládežnických talentů, který v uplynulém ročníku nastoupil do 39 utkání, ve kterých zaznamenal 7 branek, je stanovena na 27 miliónů eur, tedy více než 680 miliónů korun.

Kanonýr mění bundesligové adresy

Portugalský reprezentant André Silva mění působiště, po dvou sezónách v Eintrachtu Frankfurt míří do Lipska. Pětadvacetiletý kanonýr, který v uplynulých dvou sezónách nasázel 45 branek podepsal v Lipsku pětiletou smlouvu.

„Jsem opravdu nadšený z téhle nové výzvy. Klub má velké ambice a já chci dopomoci k tomu, abychom jich mohli dosáhnout tím, že dám co nejvíce branek. Chci si zahrát o nejvyšší příčky Ligy mistrů. Nemůžu se dočkat,“ prohlásil útočník, za něhož Lipsko zaplatilo podle odhadů zhruba 30 miliónů eur (767 miliónů korun).

Nemáme signály o přestupu, tvrdí šéf Juventusu

iZdroj fotografie: Reuters
Zdroj fotografie: Reuters

Portugalský kanonýr Cristiano Ronaldo by podle sportovního ředitele Juventusu Federica Cherubiniho měl i nadále pokračovat v jeho barvách. Šestatřicetiletému útočníkovi končí smlouva po nacházející sezóně a novou stále neprodloužil, proto má turínský klub poslední šanci pětinásobného držitele zpeněžit. K tomu se však podle Cherubiniho nechystá.

Zatím jsme neobdrželi signály ze strany Cristiana Ronalda o tom, že by toto léto měl klub opustit. Totéž se týká naší strany. Budeme rádi, pokud se k nám Cristiano připojí na startu nové sezóny,“ prohlásil sportovní ředitel klubu pro televizní stanici Sky Sports.

zdroj: Fabrizio Romano, SkySports.com, dierottenbullen.com, joe.co.uk

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Autor článku

Tobiáš Cimrman

Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Kontrola trakce na sněhu vypnutá nebo zapnutá, to je otázka. V některých situacích to skutečně může pomoci
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Vojenské pěchotní zbraně mimo chápání: jedna střílí pod vodou, další za roh, jiná má zase jediného majitele nebo s přesností dostřelí i 1,6 km
Události247.cz
Události247.cz
Velké firmy začínají propouštět po tisících. Zaměstnanci se bojí, co přijde dál
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Proč se kočky bojí okurek: Jedna z teorií říká, že jim připomíná zvíře, které je jejich dávným nepřítelem