Sportovní ředitel Juventusu promluvil o budoucnosti Cristiana Ronalda. Real Madrid opouští talent

i Zdroj fotografie: Reuters
                   

Real Madrid opouští talentovaný španělský reprezentant, Paris Saint-Germain chce získat útočníka Evertonu. Portugalský kanonýr André Silva mění bundesligovou adresu. Přestupový souhrn uplynulých hodin na přestupovém trhu nabídne i komentář k budoucnosti Cristiana Ronalda ze strany sportovního šéfa Juventusu.

PSG loví v Premier League

Paris Saint-Germain chce pokračovat v hostování italského reprezentanta Moise Keana, který je kmenovým hráčem anglického Evertonu. Útočník, který se v uplynulém ročníku za Pařížany trefil sedmnáctkrát, by se rád k francouzskému klubu připojil natrvalo, klub však preferuje roční hostování s opcí.

Zásadní tak bude postoj nového trenéra Evertonu Rafaela Beníteze, zda ve svých budoucích plánech s odchovancem italského Juventusu počítá.

Talent Realu Madrid opět zamíří do AC Milán

iZdroj fotografie: Reuters

Zdroj fotografie: Reuters

Jednadvacetiletý útočník Brahim Díaz nebude ani v nadcházející sezóně hájit barvy svého kmenového klubu. Španělský reprezentant, který přišel na Santiágo Bérnabeu před dvěma lety zamíří stejně jako v loňské sezóně hostovat do italského AC Milán. Tentokrát však bude mít milánský klub možnost získat Díaze natrvalo.

Opce jednoho z největších mládežnických talentů, který v uplynulém ročníku nastoupil do 39 utkání, ve kterých zaznamenal 7 branek, je stanovena na 27 miliónů eur, tedy více než 680 miliónů korun.

Kanonýr mění bundesligové adresy

Portugalský reprezentant André Silva mění působiště, po dvou sezónách v Eintrachtu Frankfurt míří do Lipska. Pětadvacetiletý kanonýr, který v uplynulých dvou sezónách nasázel 45 branek podepsal v Lipsku pětiletou smlouvu.

„Jsem opravdu nadšený z téhle nové výzvy. Klub má velké ambice a já chci dopomoci k tomu, abychom jich mohli dosáhnout tím, že dám co nejvíce branek. Chci si zahrát o nejvyšší příčky Ligy mistrů. Nemůžu se dočkat,“ prohlásil útočník, za něhož Lipsko zaplatilo podle odhadů zhruba 30 miliónů eur (767 miliónů korun).

Nemáme signály o přestupu, tvrdí šéf Juventusu

iZdroj fotografie: Reuters

Zdroj fotografie: Reuters

Portugalský kanonýr Cristiano Ronaldo by podle sportovního ředitele Juventusu Federica Cherubiniho měl i nadále pokračovat v jeho barvách. Šestatřicetiletému útočníkovi končí smlouva po nacházející sezóně a novou stále neprodloužil, proto má turínský klub poslední šanci pětinásobného držitele zpeněžit. K tomu se však podle Cherubiniho nechystá.

Zatím jsme neobdrželi signály ze strany Cristiana Ronalda o tom, že by toto léto měl klub opustit. Totéž se týká naší strany. Budeme rádi, pokud se k nám Cristiano připojí na startu nové sezóny,“ prohlásil sportovní ředitel klubu pro televizní stanici Sky Sports.

zdroj: Fabrizio Romano, SkySports.com, dierottenbullen.com, joe.co.uk

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
Jak se sbalit s dětmi na dovolenou do zahraničí?
ArmádníZpravodaj.cz
Ukrajinci urychleně osadili polské T-72M1R reaktivním pancířem ERA, který vyrobila česká společnost STV Group!
Události247.cz
Jak nosit stylovat dámské mikiny? Koukněte na naše mikinové tipy na chladná rána
VědaŽivě.cz
Mrtvé celebrity, o kterých konspirační teoretikové tvrdí, že jsou naživu. Zinscenoval Michael Jackson či Steve Jobs vlastní smrt?