Bohemians hlásí příchod člena širší reprezentační nominace. Bude v klubu pokračovat veterán Jindřišek?

Pražští Bohemians po záchraně mezi elitou skládají kádr pro novou sezónu. Trenér Jaroslav Veselý získal do týmu člena širší reprezentační nominace. Bude v Ďolíčku pokračovat stávající kapitán?

i Zdroj fotografie: El Loko, Ďolíček sign at entrance, CC BY 4.0
                   

Na startu uplynulé sezóny předváděl skvělé výkony, které neunikly ani pozornosti reprezentačního trenéra Jaroslava Šilhavého. Formu třicetiletého záložníka Martina Hály zastavilo až zranění, vinou kterého nastoupil loni jen čtrnáctkrát. Přesto si dokázal připsat šest branek a asistenci. Olomoucký rodák nyní vůbec poprvé v kariéře opouští na trvalo mateřskou Sigmu, se kterou neprodloužil smlouvu. Nově bude působit v pražském Ďolíčku.

Už v zimě probíhaly nějaké jednání, ale bohužel to nedopadlo. Během jara jsme čekali na můj zdravotní stav a podstupoval jsem ještě zdravotní prohlídky. Teď po záchraně klubu v první lize jsme tomu dali finální podobu,“ přiznal rychlonohý křídelník, který bude klokanům plně k dispozici. „Už během posledních týdnů jsem se tu ukázal. Seznámil jsem se s klukama, kondičním trenérem a fyzioterapeutem,“ nastínil Hála s tím, že bude připraven.

Hála: Budu připraven

Určitě budu na sto procent plně připravený do letní přípravy,“ dodal po podpisu dvouleté smlouvy Hála, který v dresu Sigmy odehrál napříč soutěžemi 191 utkání. Trenér Jaroslav Veselý se může těšit také z pokračování angažmá kapitána Josefa Jindřiška, který v Ďolíčku prodloužil smlouvu na další rok. Majitel 304 prvoligových startů v dresu Bohemians tak může svou statistiku ještě rozšířit.

iZdroj fotografie: Bohemians 1905

Záložník či obránce, který v únoru oslavil jednačtyřicáté narozeniny, se tak již za dva týdny může těšit na náročnou letní přípravu. Klokani se v ní nejprve utkají s Táborskem, posléze je na programu také přátelské utkání proti Jablonci. Po odjezdu na soustředění do Rakouska jsou v plánu tři přípravné duely proti tamnímu St. Pölten, maďarské Ujpesti a rakouskému Lieferingu. Ligová generálka se uskuteční 23. července proti Příbrami.

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Autor článku

Tobiáš Cimrman

Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Bazarové brouzdání: Auto, které vyděsilo důchodce a zklamalo tunerskou scénu. Dnes jde o ojedinělou ojetinu
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Rychlost produkce hypersonických raket Kinžal je žalostně nízká, a ke všemu je americký Patriot „ztrapnil“, jak nejlépe mohl
Události247.cz
Události247.cz
Inspekce našla v supermarketu Albert myší trus a kontaminované potraviny
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
„Černooké děti“ jsou podle některých výsledkem křížení s mimozemšťany. Kamioňák chvíli po setkání s nimi zemřel